Transport pakiautomaati alates 45€ tasuta. Kulleriga kojuvedu alates 80€ tasuta.

Tule külla

MEKITUBA

2024 Suvel

Tuuritad suvel Saaremaal? Sind ootab Eesti vanim väikepruulikoda – Pihtla õlleköök ja meie suvine taproom nimega Mekituba. Legendaarne Saaremaa koduõlu “Pihtla Õlu”, maitsekalt pruulitud käsitööõlled, kinkepakid, fännisärgid. Olete teretulnud läbi sõitma igal ajal. Pruulmeistri pere elab hoovi peal ja Mekitoa uksed on avatud 11:00-18:00.

2024 suvel oleme avatud juuni algusest augusti lõpuni.

TUUR ÕLLEKÖÖGIS

koos degustatsiooniga

Näksi linnaseid ja nuusuta humalaid! Meie pruulmeister Alo ootab Sind ja su kaaslasi külla Eesti vanimasse väikepruulikotta. Tuuri käigus saate aimu õllekultuurist ning Eesti craft scene-ist. Teile näidatakse kaadervärgi peal, kuidas päriselt õlut tehakse, ehk isegi pakutakse värsket märjukest otse kraanist või pistetakse saja-aastane meskilabidas pihku.

Pruulikoja tuurile järgneb mitmekülgne degustatsioon, mille käigus saate maitsta näiteks kuusekasvu ale-i, ingveriõlut, mahlast IPAt, köikse paremat pilsnerit ja mõnda üllatavat jooki pruulmeistri salvest. Kindlasti ei puudu degustatsioonist ka kurikuulus Saaremaa koduõlu.

Grupikülastuse hind koos degustatsiooniga on kuni 15 inimesele 150 €. Iga järgneva inimese eest on lisatasu 10€. Lisaks saab juurde tellida snäkilaua hinnaga 8€ inimese kohta. Grupikülastus kestab orienteeruvalt poolteist tundi. (*Hinnad ei sisalda käibemaksu)

Broneerimiseks helista 5208010 või kirjuta mekituba@pihtlapruul.ee.

This site is registered on wpml.org as a development site.